×

0850 305 42 40 info@sirkettescil.com

Hakkımızda

 

        Nokta Danışmanlık, konularında uzman kadrosu ile müşterilerine katma değer sağlamak ve bilgi üretmek amacıyla 2018 yılında kurulmuştur.  Firmamız, günümüzde, giderek artan ve zorlaşan rekabetçi piyasa koşullarının işletmelerinizi hangi boyutlarda etkilediğini biliyor, rakipleriniz karşısında daha güçlü olabilmeniz için firmanıza devlet teşvik ve hibeleri, Kosgeb Destekleri, Yatırım Teşvik Belgesi, SGK Teşvikleri, belgelendirme hizmetleri, muafiyetler ve izinler, yönetim danışmanlığı, ticaret sicil danışmanlığı ve markalaşma konularında hizmet vermektedir.

        Bu hususlarda, kazan-kazan anlayışla ilerliyor, şirketinize değer katmayı hedefliyoruz. Birlikte çalışmaya başladığımızda, şirketinize değer katacağımıza inanıyoruz.

 

karlisirkethakkimizda

Misyon

Müşterilerine; istek ve beklentilerinden fazlasını vermek gayretiyle, kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

Büyüyen ve gelişen ekonomimizin yapı taşlarından olan özel sektörümüzün değerli aktörlerine ve müşterilerimize alanında uluslar arası düzeyde katkılar sunarak hem müşterilerimizin sağlıklı büyümelerine ve kurumsallaşmalarına hem de ülkemizin ve toplumumuzun ekonomik gelişimine yardımcı olmaktır..

Vizyon

Hizmetlerinde, müşterilerini eşgüdümlemeyi amaç edinmiştir.

Kurum kültürünü, toplam kalite bilinci ve kazan – kazan anlayışı temeline dayandırmakta; faaliyetlerini yürütürken bu bilinç ve anlayış çerçevesinde hareket etmektedir..

signature